Я є зернинкою великого народу

18 лютого у Виноградiвському ЗПЗСО відбувся звіт учнів початкової ланки з національно-патріотичної гри "Я є зернинкою великого народу". Учні радо демострували свою роботу по завданням: веснянки, жартівливі дражнилки, пісні, інсценізація народних казок, народні ігри, традиції святкування Масляної. Підготували учнів до звіту класні керівники Кравченко І. М., Онопрієнко Л. Б., Цілинко В. Ф., Коваленко Л. О., Гур'єва І. О., Ніконова Т. О., Гришко Т. В., Мала І. С., та педагог-організатор Вітенко Н. І..

19:40 18.02.2021

День Святого Валентина у Виноградівському ЗПЗСО

Сьогодні ,12 лютого , у Виноградiвському ЗПЗСО відбулось святкування  Дня Святого Валентина. День розпочався весело з привітання педагогів та учнів зі святом. Учні 5-11кл., приготували вітальні листівки та вихованці початкової ланки приєднались до флеш-мобу "Валентинів день". Активними організаторами дійства стали учнівське самоврядування 5- 11кл., та педагог - організатор Вітенко Наталія Іванівна.

17:16 12.02.2021

День естетичних наук у Виноградівському ЗПЗСО

В рамках декади наук  11.02.2021 року проведено день художньо-естетичного циклу, який проходив під гаслом: "Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів."

15:02 12.02.2021