A A A K K K
для людей з порушеннями зору
1
3

Заходи до 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Кожного року діти, педагоги, батьки не зраджують традиції: вшановують пам'ять тих, хто відстоював мир на Землі. Педагоги закладу спільно з учнями продуктивно працювали у Парку Слави. Пололи, загрібали,косили. Долучилися до цієї важливої справи і технічний персонал, працівники харчоблоку. До 9травня класні керівники 1-11класів разом зі своїми учнями взяли участь у виставці квіткових композицій " Пам'ять серця, пам'ять сивини, пам'ять тих, хто не прийшов з війни. Проявили турботу, творчість, старання при оформленні виставки і вітальних листівок. 11-класники зробили гарну Гірлянду Слави в пам'ять про наших загиблих земляків (класні керівники Свідрук Т.І., Гутнік Т.П.). Приємно, що всі пройнялися спільною справою і проявили відповідальність.

7 травня у Виноградівському закладі відбувся Похід Пам'яті,  приурочений 77-й річниці подвигу нашого земляка О.М.Соценка. Ця традиція свято зберігається з 2005 року. Педагоги, учні школи з квітами пройшли  маршрутом вулицями, де мешкав, ходив Саша і до Парку Слави. Згадали подвиг нашого земляка, вшанували пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні, здійснили покладання квітів. Вічна пам'ять героям, що віддали свою молодість і життя за мирне сьогодення. Його іменем названа вулиця, наш заклад імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка. Приємно, що батьки долучилися до шкільних заходів: їздили в поле за польовими квітами,  купували гвоздики для покладання квітів до пам'ятника. Ми бачимо, що наша справа проходить через свідомість наших вихованців. Ми дякуємо нашим батькам,  учням, педагогам за плідну співпрацю. 

Чимало свят дарує нам весна, як в рідний дім повернення з дороги. Не обміліє пам'яті ріка - в серцях нащадків буде вічно жити...Сьогодні, 9 травня, діти, батьки, педагоги,  представники організацій  вшанували пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні. Слова вдячності тим, хто відстоював кожен метр землі від нацистів. До могили, що в Парку Слави поклали найкращі квіти,  випускники Гірлянду Слави, уквітчану маками і синьо-жовтою стрічкою. До дітей та односельців звернувся сільський голова Шматенко С.В., голова ради ветеранів Руденко К.А., директор Виноградівського ЗПЗО ім.О.М.Соценка Цілинко К.О. Вони наголосили на тому, що важливо пам'ятати про подвиг воїнів та докладати зусиль для збереження миру. Сплетімо руки, як рід єдиний. Знесімось вище найвищих гір.Хай клич людини над світом лине: "На всій планеті хай буде мир!".                        

                                                                 Заступник директора з виховної роботи Коваленко Л.М.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора