29 січня - річниця бою під Крутами

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу  став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в  боротьбі за незалежність.

Учні  та вчителі  Виноградівського ЗПЗСО ім.О.М.Соценка  приєдналися до вшанування  пам'яті загиблих героїв.  Проведено години  спілкування,  інформаційні  п'ятихвилинки  та переглянули  художній фільм "Крути 1918".  Учні 9 Б класу  разом з класним керівником Мелешко Л.М.  на першому поверсі закладу  оформили інформаційно-презентаційний стенд  "Памятай про Крути" На якому розмістили  інфографіку про події  29.01.1918 року,  світлини учасників  бою під Крутами  та  QR-коди за допомогою яких можна дізнатися багато цікавих фактів  про цю визначну дату.

Урок мужності "Пам'яті загиблих під Крутами" з переглядом відеопрезентації "Бій під Крутами" провела для учнів 5-Б класу класний керівник Целінко К.Ю.