14 жовтня - День захисників та захисниць України

14 жовтня в Україні відзначають одразу три величні свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників та захисниць України та День українського козацтва. З нагоди свята у Виноградівському ЗПЗСО ім. О.М. Соценка, відбувся тематичний захід "Посвята у козачата" учнів 2-х класів. Школярі разом з козаками Виноградівського куреня та настоятелем Свято-Покровського храму і вчителями відроджували традиції козацтва. Щоправда до звичних «козацьких» змагань на спритність, конкурсів на швидкість збирання крупи додалися ще й творчі змагання. Як змагалися юні козаки і козачки та як учні закладу згадали Славну добу козацтва, дивіться у нашому фото- та відеозвіті:

Крім посвяти у козачата класні керівники 1-11-х класів провели для учнів години спілкування, вікторини, уроки мужності та козацькі змагання.

Напередодні Дня українського козацтва
учні 6-б класу відвідали сільський музей,
де  бібліотекар Ястреб Ольга Федорівна,
змістовно  та цікаво розповіла про символи та  історію виникнення українського козацтва.

Радісно, що педагоги разом зі здобувачами освіти Виноградівського закладу бережуть історичну пам'ять нашого народу і популяризують його традиції.