A A A K K K
для людей з порушеннями зору
1
3

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти

1. Учасники освітнього процесу подають заяву директору закладу освіту про випадки булінгу по відношенню до дитини або будь-якого іншого учасника освітнього процесу (зразок заяви додається).
2. Директор закладу освіти розглядає заяву у день її подання та видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування) та скликає її засідання.
3. До складу комісії входять:
- директор закладу освіти;
- педагогічні працівники (у тому числі, практичний психолог, соціальний педагог, класний керівник);
- представники Служби у справах дітей (за згодою);
- батьки постраждалого та булера (за згодою);
Метою роботи комісії є прийняття рішення за результатами розслідування, розробка та виконання відповідних заходів реагування.
4. Членами комісії проводиться повне та неупереджене розслідування щодо випадку булінгу із залученням осіб, від яких отримали інформацію.
5. За наслідками роботи комісії складається протокол, який підписується всіма членами комісії. В протоколі зазначається рішення комісії про підтвердження чи не підтвердження факту булінгу.

6. Рішення комісії реєструється в окремому журналі, протокол зберігається у паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів комісії.

7. За результатами роботи комісії директор школи вживає заходів реагування на підтверджений випадок булінгу та повідомляє про рішення комісії відповідні органи, а саме Службу у справах дітей.
8. У випадку незгоди заявника з рішенням комісії, він може звернутися до уповноважених підрозділів органів Національної поліції України (ювенальної поліції) та Служби у справах дітей.
Заяви щодо випадків булінгу можна подавати до кабінету заступника директора з виховної роботи Коваленко Л.М. (2 поверх), щодня з 08.30 до 17.00 
ЗРАЗОК ЗАЯВИ
                                                                                                               Директору (повна назва школи)
                                                                               ПІБ
                                                                               від ПІБ
                                                                               адреса реєстрації:
                                                                               телефон:
 

ЗАЯВА
Я, ПІБ (заявника), повідомляю Вас про випадок булінгу (цькування) відносно ПІБ (постраждалого). Далі викладаються усі обставини випадку булінгу.
Згідно з Законом України « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18 грудня 2018 року №2657-VIII та зважаючи на викладене, з метою дотримання норм законодавства прошу невідкладно вивчити факти, зазначені у заяві, притягнути до відповідальності ПІБ (булера). Про результати розгляду заяви повідомити у встановлений законом термін.
 
До заяви можуть бути додані фото, відео матеріали, скріншоти з соціальних мереж інтернету, що підтверджують факт булінгу.

Дата                                                                                            ПІБ (заявника) 
                                                                                   підпис 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора