День іноземних мов та зарубіжної літератури

З 1.02.2021 року у Виноградівському ЗПЗСО ім.О.М.Соценка розпочалася декада наук. Не випадково, що відкрили декаду педагоги іноземних мов та зарубіжної літератури, бо саме вони є провідниками у Королівство англійської та німецької мов та у захоплюючий світ її Величності Зарубіжної Літератури.

Учителі найцікавішого предмета зарубіжної літератури, яку ще називають "інтернетом людяності", Цілинко К.О, Коваленко Л.М., Бокша Г.Д., Ходій О.О. запропонували учням взяти участь в інтелектуальних іграх, літературних вікторинах, конкурсах найкращого читача.

Учні 5-Б класу (вчитель Цілинко К.О.) писали листа Тому Соєру, зробили рекламу улюбленого твору; учні 11-х класів взяли участь в уроці-квесті.

Вихованці педагога Коваленко Л.М. , 6-Б клас:

- намалювали газету "Відгадайте персонажів казки" (Чаюк Д., Акімова В., Чайка В., Ходикіна А., Єфімова Д.);

- зробили презентацію малюнків улюблених героїв ( Золотаревська О., Гулієв Е., Шапувал Д.);

- найкращі результати в інтелектуальній грі показали Стефанчин А., Чаюк Д., Соценко І., Золотаревська О., Чайка О., Шапувал Д.

Учні 8-х класів (вчитель Коваленко Л.М) зустрілися у літературному двобої. Як у 8-А, так і у 8-Б класі перемогли команди дівчат (капітани Абісова В., Мала А.). Найактивнішими були Путренко В., Семчук Р., Коваленко В.(8-Б), Герус Р., Мала А., Джуль К., Романюк В.(8-А).

Дякуємо учням 9-Б класу Кравченко Н., Якимчук О., Катречко В., Ястреб А., Мінасян А.,учениці 8-Б класу Путренко В. за підготовку і створення відеоролика "Дзвінкий струмочок духовності".

Здобувачі освіти 7-х класів (вчитель Бокша Г.Д.) провели літературну вікторину, конкурс "Найкращий читач віршів Р.Бернса".

Вчитель німецької мови Мельниченко В.Ф. влаштувала змагання "Юні ерудити" для третьокласників та провела конкурс "В гостях у пані Лексики" серед учнів 10-х класів.

Вчитель німецької мови Завацька С.В. провела свято "Kostümfest" для учнів 5-х класів, конкурс "Ich liebe Deutsch" серед учнів 5-9 класів, урок-гру у 7 і 9 класах "Deutsch lernen ist super" та зйомки відеоролика німецькою мовою "Unsere Schule".

Вчитель англійської мови Мята С.В. провела  гру "Знавці лексики"з учнями 3-Б класу та інтелектуальну вікторину для учнів 9-А та 9-Б класів.

Вчитель англійської мови Ходій О.О. провела урок-подорож у 5-А класі "Travelling around the World", урок-вікторину "Do you know English-speaking countries" для здобувачів освіти 8-Б класу та брейн-ринг із зарубіжної літератури для учнів 6-А класу.

Вчитель німецької та англійської мов Нікішенко К.В. на уроці у 1 класі провела цікаву гру "Quickly touch something red» - захопливий та веселий спосіб повторити назви кольорів.

Вчитель англійської та німецької мов Богдан М.В. влаштувала розважальну танцювально-співочу програму "Ich liebe Deutsch" для учнів 2-х класів, провела вікторину "Знавці німецької" й розучування пісень з учнями 8-Б класу, та асоціації "England and English" в малюнках з 10-А класом.

Вчитель англійської мови Целінко К.Ю. провела інтелект-шоу "Interesting English" для учнів 5-Б класу, брейн-ринг "Who knows English better" з учнями 8-А, свято "Граючись навчаємось" для учнів 1-Б, проєктну роботу "Travelling" з учнями 2-Б класу.

Вчитель англійської мови Бокша Г.Д. провела для учнів 2 та 3-х класів розважальну вікторина "English is my heart".

Ми, учителі, закликаємо усіх учнів брати участь у Декаді наук і ви відчуєте свою успішність, інтелектуальну спроможність, інтерес до знань.

ЗДВР КоваленкоЛ.М.