A A A K K K
для людей з порушеннями зору
1
3

День Європи

День Європи – щорічне святкування миру і єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.

Це, насамперед, можливість долучитися до європейських цінностей. З цією метою у Виноградівському закладі ПЗСО ім.О.М.Соценка  11.05 по 14.05  пройшов тиждень Європи. Під час тижня проводились  заходи, присвячені  святкуванню Дня Європи в Україні.

Учасники шкільного євроклубу "Єврокрок" (керівник Богдан М.В.) святково оформили стіннівку.

Усі класні колективи зробили флешмоб долоньок "Європа і ми - це..."

Богдан М. В. та Бокша Г. Д. провели у 2-а класі вікторину "Ми- українці, ми - європейці".

У 2-Б класі відбувся конкурс малюнків "Україна - європейська держава"(Богдан М.В.).

Целінко К.Ю. у 2-Б класі провела конкурс малюнків "Ми - українці, ми - європейці"

Учні 3-х класів , які вивчають німецьку мову (вчитель Мельниченко В.Ф.), "побували" у великих містах Німеччини. Подивіться, де розташовані наші улюблені міста:

Учні 3-Б класу під керівництвом Мяти С. В. переглянули навчальний відеоролик " Дітям все про ЄС" та зобразили свої асоціації у малюнках:

Вчитель Цілинко В.Ф. для 4-Б класу провела  годину спілкування "Україна-європейська держава!". 

З метою розширення й поглиблення знань учнів про європейські країни, розвитку громадянської позиції, почуття відповідальності за спільне майбутнє та відчуття європейського громадянства, виховання поваги до національних, духовних, культурних надбань європейських народів  та виховання свідомого громадянина України та Європи вчителями іноземних мов Завацькою С.В., Целінко К.Ю. та Ходій О.О. для учнів 5-х, 6-х, 7-х класів проведено пізнавальну квест-гру "Привіт, Європо!" Діти показали гарні знання, поглибили їх і проявили ерудицію. Учні виявили свою позицію та усвідомили власну роль в житті суспільства.

У 8-Б класі відбулася година спілкуванні "Я - українець - громадянин європейської держави" (Богдан М.В.)

День Європи - це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.  У шкільній бібліотеці  Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М.Соценка бібліотекарем Нікішенко А.В.  проведено 5-хвилинки біля виставки "Україна на карті Європи" та гру-пазл "Подорожі країнами Європи" під час якої як молодші школярі, так і випускники, прийнялися із запалом виконувати завдання та пізнавати нашу державу як складову частину Європи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора