Декада наук у початковій школі

Початкова освіта - перший етап загальної освіти дітей. Отримуючи початкову освіту, діти набувають перші знання про навколишній світнавички спілкування та вирішення прикладних завдань. На цьому етапі формується і починає розвиватися особистість дитини, що підкреслює важливість початкової освіти для суспільства та держави.

Учні початкової школи Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка взяли ли активну  участь у «Декаді наук» , яка проходить  з 1 по 5 лютого 2021року. Кравченко І.М., Коваленко Л.О., Гришко Т.В., Онопрієнко Л.Б.,Ніконова Т.О., Гур’єва  І.О., Цілинко В.Ф. підтримали своїх учнів у формуванні  інтересу до вивчення різних наук, поглиблення  знань, стимулювання до активного пошуку, дослідницької діяльності, самостій­ного опрацювання додаткових інформаційних джерел, та вміння практично застосовувати здобуті знання.