Інформація про заклад

Виноградівський ліцей ім. О.М.Соценка Виноградівської сільської ради – це навчальний заклад, у якому 51 педагог, з них 46 – випускники школи, розвивають, навчають, виховують  510 учнів.

Основою  діяльності Виноградівського ліцею ім. О.М.Соценка сьогодні є партнерство школи і громади, розвиток громадської самоорганізації, самоуправління.

Ліцей є невід′ємною частиною спільноти, до якої входить, і готовий підтримувати  партнерські стосунки з кожним її членом, з різними державними й громадськими організаціями в місцевій громаді.

Виноградівський ліцей ім. О.М.Соценка у співпраці з громадою створює сприятливе середовище для соціалізації сільській молоді, метою якої є розвиток соціально необхідних умінь, навичок і якостей дитини, її соціальне та життєве самовизначення.

У цьому напрямку у  Виноградівському ліцеї ім. О.М.Соценка є багато творчих напрацювань.

У закладі освіти станом на 01.09.21  класів: 22; учнів: 510