День Святого Валентина у Виноградівському ЗПЗСО

Дата: 12.02.2021 17:16

Сьогодні ,12 лютого , у Виноградiвському ЗПЗСО відбулось святкування  Дня Святого Валентина. День розпочався весело з привітання педагогів та учнів зі святом. Учні 5-11кл., приготували вітальні листівки та вихованці початкової ланки приєднались до флеш-мобу "Валентинів день". Активними організаторами дійства стали учнівське самоврядування 5- 11кл., та педагог - організатор Вітенко Наталія Іванівна.

Учні 2-Б класу (класний керівник Гришко Т.В.) , 2-А ( класний керівник Онопрієнко Л.Б.), 4-Б ( класний керівник Цілинко В.Ф.) із задоволенням долучилися до святкування.

У 5-Б класі ( класний керівник Целінко К.Ю.) до Дня Святого Валентина була проведена гра " Під прицілом Амура". Також учні підготували повідомлення про традиції святкування Дня закоханих в різних країнах світу, виготовили валентинку і провели флешмоб до Дня Валентина.

Годину спілкування до Дня Святого Валентина провела для учнів 7-Б класу класний керівник Меркотан В.І.

У 10- Б класі (класний керівник Пославська Л.О.) проведено гру  "Морський бій" за темою "Під прицілом Амура".