A A A K K K
для людей з порушеннями зору
1
3

Новини

Дата: від до Скинути

Наші спортсмени - наша гордість!

Збірна України з волейболу фінішувала у чемпіонаті СЄВЗА (юнаки U-17) на четвертому місці. Ми горді з того, що у складі юнацької збірної  є  учень нашого ЗСО Микола Джуль (тренер - Джуль П.О.). Вчителі та учні Виноградівського ЗПЗСО вболівали за збірну і за нашого спортсмена. Дякуємо Миколі Джулю за  старання та самовіддачу! Безсумнівно, він гідно представив нашу країну на турнірі у Тбілісі. 

11:47 16.03.2021

Поетичний камертон Ліни Костенко

У Виноградівському ЗПЗСО ім. О.М.Соценка відбувся шкільний етап обласної творчої акції "Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви".  Педагоги Цілинко К.О., Коваленко Л.М., Меркотан В.І., Подлєсна С.Л., Бокша А.Д., Вітенко  Н.І. добре підготували своїх вихованців до презентації творчості Ліни Костенко у трьох номінаціях: -художнє декламування поезії Ліни Костенко; - написання та виконання авторських поезій за мотивами творів та віршів-присвят; -художні ілюстрації до поетичних творів Л.Костенко. Кравченко Наталія (9б кл.), Полегенько Сергій (11б кл.), Мала Анастасія (8а кл.), Кравченко Юлія (8а кл.), Путренко Вікторія(8б кл.), Мінасян Анастасія (7а кл.), Байсак Маргарита (7б кл.), Паславська Вікторія (6а кл.) продемострували високий рівень майстерності читання поезій, естетичний смак, любов до творчості Ліни Костенко. Приємно, що до акції долучились і молодші школярі: Шкробато Ксенія (1а кл.), Салюк Олеся (2б кл.). Сухіна Катерина (11б кл.) намалювала ілюстрацію до твору "Українське альфреско".  Журі визначило переможців у І етапі (відбірковому) серед учасників ЗСО та культури Виноградівської сільської ради у  номінаціях: -"Художнє декламування поезії Ліни Костенко"- Мала Анастасія. - "Написання та виконання авторських поезій за мотивами творів Ліни Костенко та віршів-присвячень"- Полегенько Сергій (11б кл.), Путренко Вікторія (8б кл.). -"Художні ілюстрації" - Сухіна Катерина (11б кл.). Дякуємо нашим талановитим учням та їхнім керівникам.

12:01 15.03.2021

Вітаємо переможців!

06 березня 2021 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів фінал V обласного турніру з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму «Гартуй, джура, козацьку силу волі».

21:09 07.03.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора