День захисника України

До Дня захисника України у Виноградівському закладі ПЗСО ім.О.М.Соценка були проведені виховні заходи з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу:

18:01 13.10.2020

Всесвітній день бібліотек

30 вересня 2020 року у Виноградівському ЗПЗСО ім. О. М. Соценка до Всеукраїнського Дня бібліотек  шкільним бібліотекарем Нікішенко А. В. підготовлено виставки:"Сторінки - спеції, вірші гени: найдивніші книги світу","18 неймовірних фільмів знятих за мотивами дитячих книг"  та проведено біля них інформаційні хвилинки . Для учнів молодшої ланки проведено калейдоскоп загадок "Вгадай героя казки".

12:28 30.09.2020

Вшанування пам'яті жертв голокосту

28-29.09.2020 року у Виноградівському закладі освіти ім. О.М.Соценка були проведені заходи з нагоди 79-ої роковини  однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту – масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабиного Яру у м. Києві євреїв, ромів, українців, представників інших національностей, ушанування пам’яті жертв трагедії Другої світової війни.

15:49 29.09.2020

"Покровський гарт"

25-27 вересня 2020 року, у с. Лазурне, на базі  приватного багатопрофільного підприємства «Паритет» дитячого санаторного табору «Чайка», здобувачі освіти Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Виноградівської сільської ради, прийняли участь у відкритому військово-спортивному вишколі  учнівської молоді Херсонщини «Покровський гарт». Учні показали високі результати у спортивних конкурсах посівши І місце у змаганнях «Смуга перешкод»,         ІІ місце у змаганнях «Рятівник» та ІІІ місце у змаганнях з перетягування линви.

16:57 28.09.2020

Відремонтовано сходи

На подвір‘ї Виноградівського ЗПЗСО ім. О. М. Соценка з‘явився пандус. Також було відремонтовано сходи та встановлено поручні.

08:44 26.09.2020

Всесвітній день прибирання

У Виноградівському ЗПЗСО відбувся Всесвітній день прибирання. Дякуємо батькам  за допомогу у прибиранні Парку Слави.

19:17 23.09.2020

День партизанської слави

22 вересня - День партизанської слави в Україні, який відзначається щорічно з 2002 року. Вранці делегація учнів 5-11 класів, заступник директора Коваленко Л.М., керівник музею Целінко О.М. поклали квіти до пам'ятника у Парку Слави. Перед учнями виступила Целінко О.М. У своєму виступі Ольга Миколаївна зазначила, що з перших днів війни розпочався партизанський рух на окупованій території, навела приклади діяльності партизанських загонів, зокрема і в Олешківському районі, розкрила роль боротьби партизан як важливого військово-політичного фактора у розгромі фашизму.

11:36 22.09.2020

Всесвітній день прибирання

21 вересня 2020 року Міжнародним рухом «Let's Do It! World» в 160 країнах світу проведена міжнародна соціально-екологічна акція прибирання зелених зон та благоустрою територій з роздільним збором відходів - Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Ця значна дата об'єднала мільйони учасників зі всього світу. До цієї події приєдналися і батьки та класний керівник 11-Б класу, які скосили та прибрали траву на кургані в Парку Слави. Дякую Варданян Інні Володимирівні, Монголовій Ользі Сергіївні, Цілинко Наталії Василівні, Сухіні Тетяні Григорівні та Сухіні Миколі Миколайовичу за допомогу та активну громадянську позицію!

18:59 21.09.2020