Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2020 15:20

В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Презиентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні МИР в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.

Мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного, щасливого майбутнього.

Здобувачі освіти Виноградівського закладу ПЗСО ім.О.М.Соценка долучились до відзначення Міжнародного дня миру.

Учні 5-Б класу та класний керівник Целінко К.Ю. Учні творчо підійшли до створення пано на тему "Україна бажає миру!", на першому поверсі створили інформаційну дошку.

Вихованці початкової ланки долучились до флешмобу Голуб миру.

Здобувачі освіти 8-11 класів ставлення до цієї теми через "Стіну думок".

В класах пройшли години спілкування "За мир в усьому світі - це значить за життя"