Вшанування пам'яті жертв голокосту

Дата: 29.09.2020 15:49

28-29.09.2020 року у Виноградівському закладі освіти ім. О.М.Соценка були проведені заходи з нагоди 79-ої роковини  однієї з найтрагічніших сторінок Голокосту – масових страт нацистськими окупантами в урочищі Бабиного Яру у м. Києві євреїв, ромів, українців, представників інших національностей, ушанування пам’яті жертв трагедії Другої світової війни.

Учні 8-А класу разом з класним керівником Нікішенко І.В. оформили інформаційно-тематичне пано «Бабин Яр: трагедія, історія, пам'ять» та випустили інформ-дайджест «Єврейські діти України- жертви Голокосту».

Класними керівниками 5-11 класів проведені тематичні п’ятихвилинки «Бабин Яр! Пам'ятаємо!»

Вшанування пам’яті жертв Голокосту відбулося біля виставкового стенду  у шкільній  бібліотеці  «Пам'ять про Голокост, сучасна необхідність, щоб наші діти ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами» (5-11 кл. Нікішенко А.В. Цілинко О.М.).

Учителями історії для учнів 9-11класів організовано перегляд медійних  документальних та архівних фільмів «Пам'ять про Голокост – запобіжник повторення расизму, ксенофобії, ідеології людиноненависницького режиму» .