A A A K K K
для людей з порушеннями зору
1
3

Новини

Дата: від до Скинути

76-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Чимало свят дарує нам весна, як в рідний дім повернення з дороги. Не обміліє пам'яті ріка - в серцях нащадків буде вічно жити...Сьогодні діти, батьки, педагоги,  представники організацій  вшанували пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні. Слова вдячності тим, хто відстоював кожен метр землі від нацистів. До могили, що в Парку Слави поклали найкращі квіти,  випускники Гірлянду Слави, уквітчану маками і синьо-жовтою стрічкою. До дітей та односельців звернувся сільський голова Шматенко С.В., голова ради ветеранів Руденко К.А., директор Виноградівського ЗПЗО ім.О.М.Соценка Цілинко К.О. Вони наголосили на тому, що важливо пам'ятати про подвиг воїнів та докладати зусиль для збереження миру. Сплетімо руки, як рід єдиний. Знесімось вище найвищих гір.Хай клич людини над світом лине: "На всій планеті хай буде мир!".                               

22:44 09.05.2021

Похід пам'яті

7 травня у Виноградівському закладі відбувся Похід Пам'яті,  приурочений 77-й річниці подвигу нашого земляка О.М.Соценка. Ця традиція свято зберігається з 2005 року. Педагоги, учні школи з квітами пройшли  маршрутом вулицями, де мешкав, ходив Саша і до Парку Слави. Згадали подвиг нашого земляка, вшанували пам'ять усіх загиблих у Другій світовій війні, здійснили покладання квітів. Вічна пам'ять героям, що віддали свою молодість і життя за мирне сьогодення. Його іменем названа вулиця, наш заклад імені Героя Радянського Союзу О.М.Соценка. Приємно, що батьки долучилися до шкільних заходів: їздили в поле за польовими квітами,  купували гвоздики для покладання квітів до пам'ятника. Ми бачимо, що наша справа проходить через свідомість наших вихованців. Ми дякуємо нашим батькам,  учням, педагогам за плідну співпрацю. 

17:48 07.05.2021

Пам'ять серця

Кожного року діти, педагоги, батьки не зраджують традиції: вшановують пам'ять тих, хто відстоював мир на Землі. Педагоги закладу спільно з учнями продуктивно працювали у Парку Слави. Пололи, загрібали,косили. Долучилися до цієї важливої справи і технічний персонал, працівники харчоблоку. До 9травня класні керівники 1-11класів разом зі своїми учнями взяли участь у виставці квіткових композицій " Пам'ять серця, пам'ять сивини, пам'ять тих, хто не прийшов з війни. Проявили турботу, творчість, старання при оформленні виставки і вітальних листівок. 11-класники зробили гарну Гірлянду Слави в пам'ять про наших загиблих земляків (класні керівники Свідрук Т.І., Гутнік Т.П.). Приємно, що всі пройнялися спільною справою і проявили відповідальність. Дякуємо педагогічному, учнівському колективам, нашим батькам за співпрацю і розуміння. Ви - великі молодці!

19:37 06.05.2021

Писанковий сад-2021

Учні,батьки ,вчителі Гришко Т.В. ,Мала І.С. 2-Б та 3-Б класів Виноградівського закладу ПЗСО долучилися до участі в обласній Великодньо культурно-мистецькій акції «Писанковий сад-2021»,облаштувавши Великодню фотозону. Особливо творчо до конкурсу віднеслися сім'ї 2-Б класу:Золотаревської М.,Кудінової М.,Онопрієнко А.,Грець Я.,Остапчук К.,Меркотан Д.,Соценка О.,Копєйкіної В.,Салюк О.,Забора І.. Сім'ї 3-Б класу:Остапчук С.,Варданян М.,Рудь Д.,Кудревський К.,Ворон Є.,Філатьєв О..

11:04 30.04.2021

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

29 квітня Виноградівський ЗПЗСО ім.О.М.Соценка долучився до щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля". Учні, вчителі та батьки прибрали територію Парку Слави.

19:35 29.04.2021

Великодня фотозона у Виноградівському ЗПЗСО

Другого травня українці відзначають одне з урочистих православних свят . Для створення атмосфери свята у Виноградівському закладі ПЗСО учителі МО природничих наук та художньо-естетичного циклу долучилися до акції "Писанковий сад 2021", створивши Великодню фотозону. Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудове свято Пасхи принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро, а головне - здоров'я і мир!

19:30 28.04.2021

Екологічний вісник

І криниця, й червона калина — Скрізь по селах у нас вони є. Їх обожнює кожна родина, Бо в них щастя вбачає своє.

07:27 27.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора