Кабінет англійської мови

З 01 вересня 2021 року у Виноградівському закладі ПЗСО ім.О.М.Соценка розпочне діяти новий кабінет англійської мови.

16:14 10.06.2021

Оновлення матеріальної бази закладу

Одним із важливих завдань для адміністрації закладу є створення належних, комфортних умов праці не лише для вчителів, а й для молодшого технічного персоналу, покращення освітнього середовища та умов перебування учнів у закладі освіти. Для вирішення цього завдання на залишки освітньої субвенції Виноградівським ЗПЗСО ім. О. М. Соценка було придбано комплект столового посуду:  - чашки з нержавіючої сталі (100 шт.); - ложки з нержавіючої сталі (100 шт.); - тарілки з нержавіючої сталі (100 шт.). а також дві каструлі по 12 л. та 2 каструлі на 19 л. Для покращення умов роботи також придбано електронні ваги на 1-5 кг. та  до 120 кг.  Також було придбано матеріали для проведення поточного ремонту закладу, встановлення електро сушарок для рук, садовий інвентар, матеріали для фарбування паркану.

16:06 03.06.2021

Свято останнього дзвоника

Ось і скінчився 2020-2021 навчальний рік. Останній дзвоник - свято-символ закінчення навчання. Цей день щемливий, душевний і веселий водночас. Він збурює хвилю найщиріших емоцій і у випускників, і в їхніх педагогів та батьків. Навчальний рік до фінішу добіг. От і усе, скінчилися уроки. І перед вами – тисячі доріг, Де самостійно здійсните ви кроки І виберете ту, лише одну, Що поведе вперед по вашій долі. То ж вибирайте сонячну, ясну, Дорогу світлу у квітковім полі, Яка до щастя завжди приведе, З якої видно горизонти й далі, На ній ви не оступитесь ніде, А проживете чесно й без печалі. Щасливої дороги!

21:33 31.05.2021

Вітаємо команду "101" з перемогою у конкурсі!

Дружина Юних Пожежників Виноградівського ЗПЗСО під керівництвом Вітенко Н.І. та Целінко К.Ю. зайняла перше місце у ІІ етапі обласного конкурсу-фестивалю ДЮП "Запобігти, врятувати, допомогти!"  Учасники команди "101" у складі Сухіни Валерії, Загоруйко Софії, Шари Діани, Соценко Даши, Оніщука Артема, Бараболі Дмитра відмінно показали себе у трьох етапах змагань: візитка, домашнє завдання та соціальна реклама. Вітаємо переможців і бажаємо успіхів!

12:12 26.05.2021

Вітаємо переможців змагань!

13 травня у Новій Каховці відбулися змагання з волейболу пляжного серед команд юнаків і дівчат за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році. Участь у змаганнях прийняли 18 команд дівчат та 19 команд юнаків.

19:54 19.05.2021

День Європи

День Європи - це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.  У шкільній бібліотеці  Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М.Соценка бібліотекарем Нікішенко А.В.  проведено 5-хвилинки біля виставки "Україна на карті Європи" та гру-пазл "Подорожі країнами Європи" під час якої як молодші школярі, так і випускники, прийнялися із запалом виконувати завдання та пізнавати нашу державу як складову частину Європи.

10:04 13.05.2021