Ой, хто Миколая любить?

Дата: 20.12.2021 19:36

Разом з першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день святого Миколая. Адже вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Миколай принесе їм безліч подарунків. Сьогодні,20 грудня, у Виноградівському закладі ПЗСО відбулося свято "Ой, хто Миколая любить!?". Цікаво та весело пройшов захід, який підготували та провели члени шкільного євроклубу "Єврокрок" разом з керівником клубу Завацькою С.В. До учнів початкової школи завітали  разом зі Святим Миколаєм Ябіда і Лінь, яких Зима не хотіла запрошувати на свято, але дітки показали і довели, якими треба бути чесними, ввічливими та кмітливими. Школярі повторили правила поведінки у школі, відгадували загадки, співали пісні, а сам Миколай провів з учнями  хвилинку Добра... В нагороду від Чудотворця діти отримали подарунки (заздалегідь підготовані батьками учнів),  від яких на обличчях школярів з’явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість.