Допоможемо зимуючим птахам!

Дата: 24.12.2020 19:04

Починаючи з перших днів зимового періоду у Виноградівському закладі ПЗСО ім. О.М. Соценка стартувала обласна акція «Допоможемо зимуючим птахам». Учні із задоволенням виготовляють годівнички, розвішують їх на своїх ділянках та підгодовують птахів.

Активну участь взяли учні 11-Б, 7-Б,  5-А класу (класні керівники Гутнік Т.П., Меркотан В.І., Колосова В.М, вчитель біології Іщенко Н.М.), які зібрали корм для птахів та розвісили годівнички. Крім того кожного дня чергові п'ятикласники перевіряють наявність кормів та фіксують свої спостереження у фото- та відеоматеріалах.

Учні 5-Б класу (класний керівник Целінко К.Ю.) долучилися до акції: розвісили годівнички та принесли вдосталь корму для пташок.

Учні 1-А та 1-Б (класні керівники Коваленко Л.О., Кравченко І.М.) виготовили  годівнички і розвісили їх на своїх подвір'ях.

Запрошуємо приєднатися до акції всіх, кому небайдуже життя птахів узимку.