Екскурсія до заповідника "Асканія-Нова"

Дата: 14.09.2021 16:25

З метою вивчення історії рідного краю та ознайомлення з найбільшою європейською степовою заповідною територією здобувачі освіти 9-х класів та їх класні керівники Нікішенко І. В. і Богдан М. В. здійснили еколого-просвітницьку екскурсію "Ретрофотосафарі" на автомобілі у найстарішому степовому біосферному заповіднику планети "Асканія-Нова" імені Ф. Е. Фальц-Фейна. Екскурсія тривала 2 години. Учні ознайомилися з історією створення заповідника, структурою території та тваринами, які живуть в умовах дуже наближених до дикої природи. Отримали неймовірне задоволення від спілкування з тваринами та проведений час на природі.
     Керівники та учні вдячні батькам за надану можливість відвідати унікальний заповідник незайманого степу Херсонщини, а також водієві Гришко Б. В. за підвіз в позаробочий час.