Місячник екології у Виноградівському ЗПЗСО

Дата: 31.03.2021 10:38

Згідно з річним планом роботи школи  та з метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі, а також виховання в учнів любові до природи рідного краю, дослідження її флори і фауни, збереження екологічного стану лісових, лугових та водних ресурсів Херсонщини, формування екологічної культури, у Виноградівському ЗПЗСО ім. О.М.Соценка з 01 квітня 2014 року по 29 квітня 2021 року планується проведення місячника екологічного виховання.

В рамках місячника сплановані такі заходи:

Зміст роботи

Проведення благоустрою території школи та закріпленої території в рамках акції  «Чисте довкілля» до Дня Довкілля

Учні, вчителі, техпрацівники школи

Книжкова виставка  «Весело землі, цвіте, красується цвітами, садами темними, лугами…»

Відкритий перегляд літератури «Вони потребують нашого захисту» (До Міжнародного дня захисту тварин)

Бібліотекар Нікішенко А.В.

Цифровий планетарій «Унікальна Земля»

Учитель астрономії Коваленко М.І.

Акція «Сортуй та переробляй!»

Учні, вчителі школи

Екоетновернісаж «У срібному шатті й чарівних сережках хай радість і втіху приносить берізка»

Класні керівники 1-11 кл.

Вчитель образотворчого мистецтва

Вітенко Н.І.

До дня Землі: - акція «Дерево життя» (висадка дерев)

Учні, вчителі школи

Флешмоб до Дня Довкілля та Дня Землі

Учні та вчителі школи

Створення проектів «Дизайн шкільного подвір’я»

Класні колективи 1-11 класів

Віртуальна тематична виставка «Знай. Люби. Бережи»

Учителі МО природничих наук

«Чорнобильський вітер»

Учні 6-Б класу, кл.кер. Коваленко М.І

Провести години спілкування, усні журнали  на екологічну тематику

Класні керівники 1-11 класів

Запрошуємо класні колективи долучитися до участі, фото та відео звіти надсилайте на сайт школи.

З повагою члени МО природничих наук