Пам'ять серця

Дата: 06.05.2021 19:37

Кожного року діти, педагоги, батьки не зраджують традиції: вшановують пам'ять тих, хто відстоював мир на Землі. Педагоги закладу спільно з учнями продуктивно працювали у Парку Слави. Пололи, загрібали,косили. Долучилися до цієї важливої справи і технічний персонал, працівники харчоблоку. До 9травня класні керівники 1-11класів разом зі своїми учнями взяли участь у виставці квіткових композицій " Пам'ять серця, пам'ять сивини, пам'ять тих, хто не прийшов з війни. Проявили турботу, творчість, старання при оформленні виставки і вітальних листівок. 11-класники зробили гарну Гірлянду Слави в пам'ять про наших загиблих земляків (класні керівники Свідрук Т.І., Гутнік Т.П.). Приємно, що всі пройнялися спільною справою і проявили відповідальність. Дякуємо педагогічному, учнівському колективам, нашим батькам за співпрацю і розуміння. Ви - великі молодці!

ЗДВР Коваленко Л.М.