Акція "За чисте довкілля"

Дата: 05.04.2021 14:39

На початку квітня в рамках Місячника екології  у Виноградівському ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка  розпочалася акція «За чисте довкілля».

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною.

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Технічний персонал  школи провели генеральне прибирання шкільного подвір’я та прилеглої території: прибрали сухе листя, упорядковували клумби, зібрали і винесли сміття. Тепер територія школи чиста.

Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій.

А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Дякуємо всім учасникам акції за плідну і корисну працю!