A A A K K K
для людей з порушеннями зору
1
3

Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз... У Виноградівському ЗПЗСО вшанували пам'ять жертв Голодомору

Дата: 26.11.2021 13:26
Кількість переглядів: 261

Голодомор 1932-1933 років - найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу.

26 листопада у Виноградівському закладі ПЗСО відбувся захід до Дня пам'яті Голодомору  "Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз...", який підготували учні та класні керівники 10-х класів Дубська С.Д. та Завацька С.В.

Діти нагадали про ті страшні сторінки історії нашої держави, коли без стихії, без засухи, без війни – в самому центрі Європи, в Україні, яка була житницею континенту, небачений голод забрав у могилу мільйони людей.

Сьогодні ми впевнено можемо говорити, що це був  геноцид українського народу. Це була безкровна війна проти українців. Війна – задля того, щоб підірвати коріння волелюбної нації, винищити цілий етнос.

Тривожною була хвилина мовчання. Адже моторошно уявити мільйони зморених голодом людей України.

Учні наголосили на тому, що хліб потрібно шанувати, адже колоски пшениці вважаються символом життя і перемоги над голодом.

Звертаючись до  школярів, педагог-організатор Вітенко Н. І. закликала усіх зберегти пам’ять про ці події і запалити свічку пам’яті 27 листопада о 16.00


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора