БлагоДІЙники в дії

Дата: 19.01.2022 11:25

Виноградівський ліцей долучився до   Всеукраїнського конкурсу "БлагоДІЙники в дії", метою якого є заохочення дітей до гуманного ставлення до тварин в суспільстві, виховання відповідальності та чуйності. До конкурсу долучилися учні та класні керівники 1-А класу (Цілинко В.Ф.), 5-Б (Пастернак А.Д.), 6-А (Колосова В.М.), 6-Б (Целінко К.Ю.), 7-А (Подлєсна С.Л.), 7-Б (Коваленко М.І.), вчитель інформатики Коваленко А.С., вчитель трудового навчання Ніколайцева С.В. Куратор конкурсу - вчитель біології Дудченко А.А.

Допомагати тваринам просто – достатньо бути уважним і не проходити повз, коли хтось потребує допомоги. Поставити під під’їздом мисочку з водою в спеку чи пускати погрітись тварину у зимові морози – це зробити зовсім не складно і не потребує багато коштів, але це може врятувати тварині життя.Безпритульні тварини, їх винахідливість і миролюбність, їх любов до життя - це відмінний привід згадати про ці гарні якості, властиві і нам, людям. Давайте поділимося з ними і своєю добротою, проявимо до них нехай маленьку, але турботу. Може не відразу, може не сьогодні, але обов’язково подбаємо про них, адже вони абсолютно завжди готові відгукнутися на нашу доброту. Вони завжди готові радувати нас, виляти хвостом або ніжно муркотіти, стрибати від радості і по своєму посміхатися нам. Давайте і ми будемо любити їх, висловлюючи цю любов у практиці свого життя.