Писанковий сад-2021

Дата: 30.04.2021 11:04

Учні,батьки ,вчителі Гришко Т.В. ,Мала І.С. 2-Б та 3-Б класів Виноградівського закладу ПЗСО долучилися до участі в обласній Великодньо культурно-мистецькій акції «Писанковий сад-2021»,облаштувавши Великодню фотозону.
Особливо творчо до конкурсу віднеслися сім'ї 2-Б класу:Золотаревської М.,Кудінової М.,Онопрієнко А.,Грець Я.,Остапчук К.,Меркотан Д.,Соценка О.,Копєйкіної В.,Салюк О.,Забора І..
Сім'ї 3-Б класу:Остапчук С.,Варданян М.,Рудь Д.,Кудревський К.,Ворон Є.,Філатьєв О..

Учні  4-Б,(кл. керівник Цілинко В.Ф).2-А (кер. Онопрієнко Л.Б.)та 1-б класів(Кравченко і,М.) долучилися до акції "Писанковий сад 2021".Виготовили вітальні листівки  до Великодня.,Ознайомились з історією писанки.Провели віртуальну екскурсію до музею Писанки(м.Коломия).Виготовили фотозону "Великдень"Прикрасили великоднє дерево писанками,виготовленими власноруч.Розучили народні ігри до Великодня.

Звістка радісна лунає!                                                                                                 Кожна травинка Христа величає                                                                               Пташка величає співом,                                                                                                    А ми — серцем, повним віри,                                                                                         Ясних, добрих сподівань!                                                                                          Великодніх Вам світань!

Проміння чисте                                                                                                            Падає з небес                                                                                                               Вітаєм з Пасхою                                                                                                        Христос воскрес!