Покровський гарт

Дата: 27.09.2021 10:39

24-26 вересня 2021 року комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради провів 5-й ювілейний відкритий військово-спортивний вишкіл учнівської молоді Херсонщини “Покровський гарт”.
      У вишколі взяло участь 9 команд вихованців гуртків “Джура” КЗ ЦТКТУМ ХОР. Захід пройшов на території приватного багатопрофільного підприємства “Паритет” дитячого санаторного табору “Чайка” смт Лазурне Скадовського району.
     Останні дні вересня не порадували нас теплом, проте погодні умови не стали для гуртківців перепоною у здобутті нових знань, позитивних емоцій та цікавих знайомств.
     Протягом трьох днів гуртківці проходили військово-спортивну підготовку з таких видів: проходження воєнізованої смуги перешкод, стрільба з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання АКМ, стройова підготовка, перетягування линви, надання долікарської допомоги пораненому, рукопашний бій та ознайомлення з діяльністю кінологічної служби.
      Рій “Турбаї”, що представляв нашу школу, показав себе на цих зборах, як завжди, на високому рівні і ось, що  здобули нашісучні:
-Загальнокомандний залік — І місце
-«Влучний стрілець» - ІІ місце;
- «Перетягування линви» - ІІІ місце;
- Конкурс «Відун» - ІІІ місце;
- Також маємо золотого призера в індивідуальному заліку по стрільбі — Шматенко Тетяна
Команду представляли:
Капітан — Шматенко Тетяна (11-А);
                  Кромп Ілона (8-Б);
                  Кононенко Олексій (10-А);
                  Найденко Назар (10-А);
                  Кожарко Олександр (10-А);
                  Стефанчин Дар’я (11-А);
                  Меркотан Анатолій (9-А);
                  Санін Віталій (9-А);
                  Семчук Роман (9-Б);
                  Постриган Павло (10-Б);
Керівник — Меркотан Сергій Валентинович.