Про послаблення карантинних заходів у ЗЗСО

ВИНОГРАДІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ім. О.М. СОЦЕНКА

Виноградівської сільської ради Олешківського району Херсонської області

75144, вул.. Суворова 12, с. Виноградове, Олешківський р-н, Херсонська обл..,

т. 58-1-41 факс 58-1-41 е- mail: vinshcool@ukr.net

«Про послаблення карантинних

заходів у закладах загальної середньої освіти»

Відповідно до Протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Херсонської обласної державної адміністрації від 15.04.2021 року №9 та Протоколу засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Виноградівської сільської ради від 16 квітня 2021 року, Наказу Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради від 16.04.2021 року № 99,

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації закладу освіти:
    1. Забезпечити безумовне виконання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року;
    2. Продовжити до 30 квітня 2021 року дистанційну форму навчання для учнів 5-10 класів, забезпечити освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.
    3. Починаючи з 19 квітня 2021 року відновити навчання учнів 1-4 та 11-х класів при умові дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року № 50.
    4. Заборонити проведення у Виноградівському закладі повної загальної середньої освіти ім.. О. М. Соценка батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок.
  2. Класним керівникам закладу довести інформацію до учнів та батьків. Забезпечити безумовне виконання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року учнями 1-4 та 11-х класів. Забезпечити освітній процес учням 5-10 класів дистанційно за допомогою онлайн платформи Просвіта.
  3. Адміністратору сайту закладу освіти, Ходій О. О., оприлюднити даний наказ на сайті закладу.
  4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                        Катерина ЦІЛИНКО

З наказом ознайомлені:

ЗДНВР Мята С. В.

ЗДНВР Дорошенко О. В.

ЗДВР Коваленко Л. М.

ЗДАГЧ Ярошович-Морозова І. В.

Адміністратор сайту Ходій О. О.