Вітаємо переможців змагань!

Дата: 19.05.2021 19:54

13 травня у Новій Каховці відбулися змагання з волейболу пляжного серед команд юнаків і дівчат за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році. Участь у змаганнях прийняли 18 команд дівчат та 19 команд юнаків.

За результатами змагань серед команд дівчат І місце зайняли учениці Виноградівського ЗПЗСО ім.О.М.Соценка  Джуль Каріна і Шматенко Тетяна ( тренер - Джуль П.О.); ІІ місце – спортсмени м. Нової Каховки; ІІІ місце – команда Чулаківської ТГ.

Серед команд юнаків І місце вибороли спортсмени м. Нової Каховки, ІІ місце – команда м. Херсона, ІІІ місце – учні  Виноградівського ЗПЗСО ім.О.М.Соценка  Джуль Микола та Лєнь Олександр (тренер - Джуль П.О.)

Вітаємо переможців змагань!