Вояцький дух

Дата: 20.09.2021 14:56

Вже п'ятий рік поспіль в 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» проходить Всеукраїнська військово-патріотична гра «Вояцький дух». Мета цього заходу через засоби гри перевірка навичок і здібностей серед вихованців військово-патріотичних клубів (організацій), гуртків та закладів освіти з військовим профілем в напрямку початкової військової підготовки, навиків виживання, фізичної загартованості та дій в екстремальних умовах.
Цей проект, розроблений і втілений громадською спілкою «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» (ГС ВОВПО).
Завдяки фінансовій підтримці Міністерства молоді та спорту України організатори змогли запросити на гру 30 команд (180 учасників, хлопців та дівчат) з 20 регіонів України, які представляли військово-патріотичні клуби (організації).
Команда гуртка "Джура" рій "Турбаї" теж долучилася до змагань і маємо певні досягнення:
- Фізична підготовка - І місце;
- Візитівка - ІІ місце;
- Метання гранати - ІІІ місце;
- Розбірка і складання АК - IV місце;
- Смуга перешкод - IV місце;
Команду представляли:
Капітан - Абисов Віктор (11-Б);
Холявко Олексій (11-А);
Грець Володимир (11-А);
Теленик Олександр (11-А);
Постриган Павло (10-Б);
Ворон Роман (10-Б).
Тренери - Меркотан Сергій Валентинович, Подлєсна Тетяна Вікторівна.
Ми дякуємо батькам за розуміння і підтримку своїх дітей!
Дякуємо Міністерству молоді та спорту за надане фінансування проекту та всім організаціям і патріотам України, КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР, хто сприяв проведенню п'ятої Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Вояцький дух».
Дякуємо усім суддям та організаторам за проведену гру!
Діти - ви супер!!!