Місячник екології

Згідно з річним планом роботи школи  та з метою формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї, як за національне багатство, залучення вихованців до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі, а також виховання в учнів любові до природи рідного краю, дослідження її флори і фауни, збереження екологічного стану лісових, лугових та водних ресурсів Херсонщини, формування екологічної культури, у Виноградівському ЗПЗСО ім. О.М.Соценка з 01 квітня 2014 року по 29 квітня 2021 року планується проведення місячника екологічного виховання.

В рамках місячника сплановані такі заходи:

Зміст роботи

Проведення благоустрою території школи та закріпленої території в рамках акції  «Чисте довкілля» до Дня Довкілля

Учні, вчителі, техпрацівники школи

Книжкова виставка  «Весело землі, цвіте, красується цвітами, садами темними, лугами…»

Відкритий перегляд літератури «Вони потребують нашого захисту» (До Міжнародного дня захисту тварин)

Бібліотекар Нікішенко А.В.

Цифровий планетарій «Унікальна Земля»

Учитель астрономії Коваленко М.І.

Акція «Сортуй та переробляй!»

Учні, вчителі школи

Екоетновернісаж «У срібному шатті й чарівних сережках хай радість і втіху приносить берізка»

Класні керівники 1-11 кл.

Вчитель образотворчого мистецтва

Вітенко Н.І.

До дня Землі: - акція «Дерево життя» (висадка дерев)

Учні, вчителі школи

Флешмоб до Дня Довкілля та Дня Землі

Учні та вчителі школи

Створення проектів «Дизайн шкільного подвір’я»

Класні колективи 1-11 класів

Віртуальна тематична виставка «Знай. Люби. Бережи»

Учителі МО природничих наук

«Чорнобильський вітер»

Учні 6-Б класу, кл.кер. Коваленко М.І

Провести години спілкування, усні журнали  на екологічну тематику

Класні керівники 1-11 класів

Запрошуємо класні колективи долучитися до участі, фото та відео звіти надсилайте на сайт школи.

З повагою члени МО природничих наук

Щорічно 1 квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів (International Bird Day). Це інтернаціональне екологічне свято.

Його мета - збереження видового різноманіття та чисельності птахів. Воно виникло в США в 1894 році. Незабаром свято, що отримало популярність завдяки ЗМІ, почало масово проводитися в усіх штатах, потім прийшло до Європи, а наразі проходить в рамках біологічної програми ЮНЕСКО "Людина і біосфера" у багатьох країнах світу.

Пропонуємо Вам переглянути відеоролик і насолодитися прекрасними світлинами птахів.

На початку квітня в рамках Місячника екології  у Виноградівському ЗПЗСО ім.. О.М.Соценка  розпочалася акція «За чисте довкілля».

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною.

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території в нашій громаді та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Технічний персонал  школи провели генеральне прибирання шкільного подвір’я та прилеглої території: прибрали сухе листя, упорядковували клумби, зібрали і винесли сміття. Тепер територія школи чиста.

Давайте долучатися до заходів благоустрою не лише під час проведення подібних акцій.

А головне, дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

Дякуємо всім учасникам акції за плідну і корисну працю!

Всеукраїнська природоохоронна акція "День довкілля"

У межах місячника екології здобувачі освіти та педагоги Виноградівського ЗПЗСО долучилися до Всеукраїнської природоохоронної акції "День зустрічі птахів"