День художньо-естетичного циклу

В рамках декади наук  11.02.2021 року проведено день художньо-естетичного циклу, який проходив під гаслом: "Творчість відкриває в дитячій душі ті потаємні куточки, в яких дрімають джерела добрих почуттів."

Протягом тижня здобувачі освіти під час уроків вирушали у подорож до прекрасного і отримували корисну та цікаву інформацію художньо-естетичного напрямку.

Вчителями трудового навчання та технологій Єфімовим А.Я. та Ніколайцевою С.В. на уроках у 5-11 класах проводились інформаційні хвилинки.

Учні Єфімова А.Я.  презентували свої вироби, створені на уроках трудового навчання та заняттях гуртка "Чарівний лобзик."

Вчитель трудового навчання та технологій  Ніколайцева С.В. для своїх учнів організувала наступні заходи:

- презентація джинсового стилю одягу (учениці 10-х класів)

- "майстер-клас" від учениць 9-х класів "Зачіска за 5 хвилин"

- квест "Вмієш сам - навчи іншого"(учениця 5 класу -учениці 9 класу)

- зроби книзі закладку (5 класи)

- флешмоб "Обійму за посмішку"

- візаж - це мистецтво. Катречко Вікторія, учениця 9-Б класу здивувала дівчаток своєю креативністю та майстерністю

Вчитель  музичного мистецтва Дорошенко О.В. провела для учнів молодшої ланки  музично - ритмічні ігри "Композитор", "Ми імпровізуємо разом" (2-і кл.), музичну вікторину "Як звучать музичні інструменти" (1-і кл.), інсценізація української народної пісні "Грицю, Грицю  до роботи"  (3-Б кл.)

Вчитель образотворчого мистецтва Вітенко Н.І. для учнів середньої ланки  провела  "Мистецьку вікторину" ( 6-і кл.),   "Інклюзивні техніки навчання образотворчого мистецтва" (5-і класи), майстер - клас для гуртківців "Монотипія" (2-4 класи; 7-11 класи).

Проведені заходи принесли дітям окрім естетичного розвитку багато нових позитивних вражень. Ми маємо надію, що вчителі художньо-естетичного циклу зуміли довести: кожна дитина неповторна і унікальна.

МО естетичних наук