День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

У Виноградівському закладі освіти День безпечного Інтернету відзначається щороку. У цей День всі учасники освітнього процесу об’єднуються заради підвищення освіченості з питань безпеки он-лайн та участі у заходах. Особлива увага приділяється підростаючому поколінню. Адже, діти та молодь мають право на особливий захист і допомогу під час роботи в Інтернеті  і мають бути під особливим захистом від перешкод для свого фізичного, психічного й морального благополуччя, зокрема від сексуальної експлуатації та наруги в Інтернеті та інших форм кіберзлочинності.

День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян і представників громадськості, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету.

Вчителі інформатики Подлєсна Т.В., Пославська Л.О. та Коваленко А.С. підготовили інформаційні заходи з питань безпеки у мережі Інтернет, які були проведені  протягом тижня (з 02 по 9 лютого 2021 року), а саме:

• Брейн-ринг для учнів 9-11 класів “Безпека в мережі Інтернет”;
  • Гра-вікторина «Морський бій» для учнів 8-7 класів “Безпека в соціальних мережах”;
  • Гра-подорож для 5-6 класів “Просторами Інтернету”;
  • Урок-мандрівка «Подорож Безпечним Інтернетом»  для учнів 3-4 класів
  • Інтерактивна вікторина для учнів початкових класів з використанням LEGO “ІНТЕРНЕТ-НЕБЕЗПЕКИ”;