27 січня - міжнародний День Пам'яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. В цей день у 1945 році війська першого українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Трагедія Голокосту - це урок для всього людства. У цей день, День скорботи і пам’яті, учні Виноградівського ліцею ім.О.М.Соценка приєдналися до загальної печалі, ім’я якої  Голокост.   5-6 класи переглянули відеоролик «Трагедія Голокосту: історія долі». Для учнів  7-9 класів організовано перегляд відео «Цей день в історії». 10-11 класи ознайомилися з презентацією «Голокост -  це не лише історія, але й застереження».
На уроках історії проведені тематичні хвилинки «Голокост – вічний урок людству».  У бібліотеці закладу оформлена виставка «Голокост – шрам на серці людства».
 У День скорботи і пам’яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім’я якої – Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але хай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися. Будемо пам’ятати...