15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У Виноградівському ЗПЗСО пройшли години спілкування, присвячені роковинам виведення військ з Афганістану.

Здобувачі освіти привітали воїнів-інтернаціоналістів односельчан - Ястреба В.Ф. ( 9-А клас, класний керівник Завацька С.В.), Колосова Д.А. ( 8-Б клас, класний керівник Богдан М.В.), Теленика А.А. (6-Б клас, класний керівник Коваленко М.І.).

Усний журнал "Афганістан болить в моїй душі" підготувала педагог-організатор Вітенко Н.І. разом з учнівським самоврядуванням 8-Б класу та класним керівником  Богдан М.В.

Афганська жорстока війна залишила незагоєні рани, невідступний біль у серцях українців.  15 лютого 1989 року завершився останній етап виведення радянських військ з Афганістану. Саме цій темі приурочена година спілкування у 11-Б класі "Біль Афганістану не вщуха...", яку провела класний керівник Гутник Т.П.

Години спілкування та перегляд відеопрезентацій відбулися у п'ятих класах: " Афганістан - наша пам'ять"    (5-А клас, класний керівник Колосова В.М. ), " Афганістан болить в моїй душі" ( 5-Б клас, класний керівник Целінко К.Ю.)

Вчитель історії Нікішенко І. В. провела інформаційну хвилинку для учнів 8-Б класу " Афганістан: пам'ять серця..."

Урок-вшанування "Ти - вічний біль, Афганістан..." пройшов у 7-Б класі (класний керівник Меркотан В.І.).